ŽÁROVKA OSRAM-H7 12V 55W X-RACER - XENON

Výprodej
-27%
ŽÁROVKA OSRAM-H7 12V 55W X-RACER - XENON
ŽÁROVKA OSRAM-H7 12V 55W X-RACER - XENON

Původní cena:

549 Kč

Vaše cena:

399

330 Kč bez DPH

Vaše cena v EUR (orientačně):

14,68 EUR

sada

Skladem 1 sada

Kód: 64210 XR-02B

OSRAM H7 X-Racer - nové výkonné žárovky pro motocykly, představují špičkové osvětlení na dvou kolech.

  • moderní jasné namodralé světlo (až 4.000 K, podobně jako světlo z xenonových výbojek)
  • o 20 % jasnější ve srovnání se standardními žárovkami
  • působí jasněji a tak i pro řidiče příjemněji
  • napětí: 12 V
  • výkon: 55 W
  • typ patice: PX26d
  • cena je za OBA kusy
  • akční cena: 399,- Kč


X-Racer v sobě kombinuje perfektní provedení i funkci – namodralé bílé světlo mu dodává pozoruhodný xenonový vzhled a zvýrazňuje kontrast lépe než standardní halogenové žárovky.

Dobré osvětlení je pro motocyklisty nesmírně důležité. Nebezpečí pro představují výmoly a i ty nejmenší překážky na silnici. Za denního světla vidí v přiměřené rychlosti veškeré možné překážky v dostatečném předstihu. V noci ovšem o tom, zda v pořádku dojedou, rozhoduje jejich čelní světlo.


Model X-Racer společnosti OSRAM zaujme opravdu každého. Díky barevné teplotě 4000 Kelvinů a modrému krytí celé žárovky vyvíjí namodralé bílé světlo blízké dennímu osvětlení a podobné xenonové výbojce. Kromě neobvyklého vzhledu však model X-Racer přispívá také k vyšší bezpečnosti na silnicích. Odlišně zbarvené světlo není snadné přehlédnout. Ostatní motoristé mohou rozpoznat motocyklisty rychleji, což snižuje riziko nehody. Pro motorkáře, kteří si potrpí na netradiční vzhled i na zvýšenou bezpečnost, je model X-Racer jasnou volbou.

Aby společnost OSRAM ještě zvýraznila souvislost svých produktů s motorkami, prodává je v kompaktním balení ve tvaru motorkářské helmy. V této podobě tvoří balení ideální schránku na náhradní žárovku. V zemích, v nichž se musí nejen svítit i přes den, ale také vozit náhradní žárovku, se jedná o ideální příslušenství. Kromě tvaru helmy je navíc balení označené známkou společnosti Schuberth, jedním z předních výrobců helem, z čehož je zřejmé, že model X-Racer je připraven přesně na míru právě motocyklistům. Na trh vstupují v praktickém dvojitém balení. V něm jsou připravené dvě žárovky a volné místo na náhradní žárovku. Žárovku v čelním světle tak můžete vyměnit a přitom mít po ruce i náhradní.

Žárovky X-Racer mají osvědčení, díky kterému se mohou používat na veřejných komunikacích po celé Evropě.

Jsou k dostání ve verzi H4 a H7. Poznáte je snadno podle stříbrného krytu a modré žárovky – ty v čelním světle skutečně nikdo nepřehlédne.

Poslat info známému