TMEL na OPRAVU PNEUMATIK TYRE seal 450 - OSRAM
TMEL na OPRAVU PNEUMATIK TYRE seal 450 - OSRAM

TMEL na OPRAVU PNEUMATIK TYRE seal 450 - OSRAM

OSRAM TYREseal 450 těsnicí tmel na opravu pneumatik, který je možné použít jako náhradu za originální sadu těsnicího tmelu na pneumatiky od výrobce vozidla. Více informací

přidat produkt

do oblíbených

Na dopravu zdarma

ještě 1 999 Kč

Kód zboží:

OTSB450

Hmotnost:

0,51 kg

Skladem 2 ks

599

495 Kč bez DPH

Podrobný popis

  • náhradní tmel do opravné sady OSRAM TYRE SEAL KIT
  • obsah balení: 450 ml

OSRAM TYREseal 450 těsnicí tmel na opravu pneumatik, který je možné použít jako náhradu za originální sadu těsnicího tmelu na pneumatiky od výrobce vozidla. S tmelem OSRAM TYREseal 450 můžete díky nejmodernější technologii částicového gelu utěsnit otvory o velikosti 6 mm* a potom nahustit pneumatiku kompresorem, například přístrojem OSRAM TYREinflate 200, 450 nebo 1000. Po opravě vaší pneumatiky těsnicím tmelem OSRAM TYREseal 450 můžete pokračovat v cestě na vzdálenost 200 km do dílny nebo k prodejci pneumatik, který vám pneumatiku vymění anebo i trvale opraví, protože tmel je možné znovu vypláchnout. Nemusíte tak kupovat novou pneumatiku a zbytečně utrácet. Opravu poškozené pneumatiky je možné provést snadno a rychle, bez použití nářadí nebo zvedáku. Do 10 minut můžete sedět zpět za volantem.
Oproti pěnovým těsnicím tmelům byl těsnicí tmel OSRAM vytvořen tak, aby ho bylo možné použít i se systémy monitorování tlaku v pneumatikách (TMPS). Díky technologii průchodu ventilem není potřeba při použití těsnicího tmelu vyndávat vložku ventilu.
OSRAM TYREseal 450 je možné použít jako náhradu za originální těsnicí tmel na pneumatiky od výrobce vozidla. Protože se většina těsnicích tmelů na pneumatiky musí každých 5 let vyměnit, včetně tmelů dodaných s novým vozidlem, je náhradní lahev OSRAM TYREseal 450 ideálním řešením pro výměnu těsnicího tmelu na pneumatiky po vypršení jeho doby expirace. Při defektu můžete pneumatiku rychle utěsnit a pokračovat v jízdě.
OSRAM TYREseal 450 a OSRAM TYREseal KIT jsou těsnicí tmely na pneumatiky od společnosti OSRAM, které používají technologii částicového gelu k utěsnění defektů pneumatik a vyrábí se podle norem OE výrobců automobilů. Dostupné jako sada, tzn. jako OSRAM TYREseal KIT s těsnicím tmelem, kompresorem na pneumatiky a úložným vakem anebo jako OSRAM TYREseal 450, tedy těsnicí tmel na pneumatiky a náhradní lahev.
*Těsnicí tmel není určen k opravě poškození bočnice pneumatiky

S tímto produktem zákazníci nejčastěji kupují...