ENERGETICKÝ NÁPOJ RED BULL bez CUKRU - 0,25 litru
ENERGETICKÝ NÁPOJ RED BULL bez CUKRU - 0,25 litru

ENERGETICKÝ NÁPOJ RED BULL bez CUKRU - 0,25 litru

Red Bull je energetický nápoj vyráběný v Rakousku. Celosvětově ceněný, vrcholovými sportovci, ve vysoce náročných profesích a také při dlouhých jízdách. Více informací

přidat produkt

do oblíbených

Na dopravu zdarma

ještě 1 999 Kč

Kód zboží:

1105030

Hmotnost:

0,25 kg

Skladem 21 ks

35

31 Kč bez DPH

Podrobný popis

Povzbuzujíci nápoj Light Red Bull neobsahující cukr je vhodný i do diety.
Energetický nápoj RedBull Sugarfree je stimulant prospěšný pro nabuzení oraganismu zvýšuje výkonnost, koncentraci, rychlost reakce a bdělost.
RedBull obsahuje: Taurin, Glukoronolakton, Kofein, Vitamíny skupiny B, Sucrose, Acesulfam K, Aspartam
Energetický nápoj Red Bull® je funkční nápoj, vyvinutý speciálně pro období zvýšené duševní a fyzické námahy. Může se konzumovat prakticky v každé situaci: při sportu, v zaměstnání, při řízení vozidel i ve volném čase.

Energetický nápoj Red Bull®:
• zvyšuje výkon
• zlepšuje soustředění a reakce
• zlepšuje pozornost
• zlepšuje emocionální stav
• stimuluje metabolismus

Cukr byl nahrazen sladidly, tzn., že jedna plechovka Red Bull® Sugarfree obsahuje pouze 8 kalorií (EU) / 10 kalorií (USA).
Účinky nápoje Red Bull oceňují na celém světě špičkoví sportovci, odborníci vystavení vysoké pracovní zátěži, aktivní studenti a řidiči na dlouhých cestách.

Taurin

Taurin je podmíněně esenciální aminokyselina, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle. „Podmíněně esenciální“ znamená, že v určitých situacích nebo za určitých podmínek, jako například při vysokém napětí nebo fyzické námaze, se z těla vylučují zvýšená množství taurinu, která nedokáže tělo v dostatečném množství nahradit.
Taurin se účastní životně důležitých procesů v lidském těle. Působí jako antioxidant a bylo prokázáno, že podporuje detoxifikaci tím, že na sebe váže škodlivé látky a tím urychluje jejich vylučování z těla..
Taurin je obsažen také v různých potravinách, například v hřebenatkách, rybách nebo drůbeži, a přidává se do dětské výživy.

Glukoronolakton

Glukuronolakton je sacharid.
Vyskytuje se přirozeně v lidském těle, kde se zapojuje do detoxifikačních procesů vylučováním odpadních látek z těla.
Glukuronolakton je přítomen také v různých potravinách, například v obilovinách nebo v červeném víně.

Kofein

O kofeinu je známo, že má příznivé účinky na duševní i fyzické funkce. Bylo prokázáno, že zlepšuje například rychlost reakce, bdělost a soustředění. Kofein rovněž podporuje spalování tuků při vytrvalostních činnostech a tím pomáhá využívat zásoby tělesného tuku. Organismus tak využívá energii účinněji.
Kofein je obsažen v mnoha potravinách, například v kávě, čaji nebo čokoládě. Jedna plechovka nápoje Red Bull® Energy Drink obsahuje přibližně stejné množství kofeinu jako šálek kávy.

Vitamíny skupiny B

Vitaminy skupiny B hrají významnou úlohu v metabolismu, například při hromadění a štěpení cukrů, tuku a bílkovin. Vitaminy skupiny B rovněž podporují duševní a fyzický výkon.

S tímto produktem zákazníci nejčastěji kupují...