Doprava zdarma
ELEKTRONICKÝ ČIP pro OCHRANU VOZIDEL s BEZKLÍČOVÝM OVLÁDÁNÍM KEYLESS DEFENDER - KD02
ELEKTRONICKÝ ČIP pro OCHRANU VOZIDEL s BEZKLÍČOVÝM OVLÁDÁNÍM KEYLESS DEFENDER - KD02

ELEKTRONICKÝ ČIP pro OCHRANU VOZIDEL s BEZKLÍČOVÝM OVLÁDÁNÍM KEYLESS DEFENDER - KD02

Elektronický čip pro ochranu vozidel s bezklíčovým ovládáním od české společnosti ESSAtech. Více informací

přidat produkt

do oblíbených

Na dopravu zdarma

ještě 1 999 Kč

Kód zboží:

KD02

Hmotnost:

0,03 kg

Skladem 1 ks

4 099

3 388 Kč bez DPH

Podrobný popis

Elektronický čip pro ochranu vozidel s bezklíčovým ovládáním od české společnosti ESSAtech.

Čip je vyvinut jako pouzdro, které obalí baterii klíče a ta je poté i s čipem opět vložena do klíče. Toto řešení je zcela unikátní. Není nutné instalovat jakékoliv zařízení do vozidla, není nutné jakkoliv zasahovat do elektroniky klíče. Čip je možné kdykoliv z klíče vyjmout a uvést ho do původního stavu.

V posledních letech se velmi rozšířily krádeže moderních aut s bezklíčovým odemykáním (tzv. KEYLESS, KESSY,..). K odcizení obvykle dochází pomocí speciálního zařízení, které prodlužuje dosah klíče od vozidla na vzdálenost stovek metrů. S jeho použitím zloděj vozidlo otevře a nastartuje jako by měl klíče u sebe a s vozidlem odjede, i když klíče zůstanou u majitele. Pořízením elektronického čipu ochráníte vaše vozidlo před odcizením.

APLIKACE ELEKTRONICKÉHO ČIPU PRO OCHRANU VAŠEHO VOZIDLA JE SNADNÁ.

Elektronický čip vložíte do klíče a zabráníte tím krádeži vozidla. Instalace čipu je velmi jednoduchá, čipem obalíte baterii klíče a následně vložíte baterii i s čipem zpět. Funkce čipu je založena na pohybovém senzoru, který rozpozná, že klíče nejsou používány a odpojí baterii od klíče. Ten poté není možno zneužít k dálkovému napadení vozidla. Jakmile čip zaznamená pohyb, opět baterii připojí a klíče normálně fungují. Řešení je patentově chráněno, kromě základního principu užití pohybového čidla i mechanické neinvazivní provedení. Patentová ochrana je platná v České republice, na Slovensku a postupně je rozšiřována do dalších států. Čip je certifikován jako elektronické zařízení a označen značkou shody CE. Mechanická a klimatická odolnost je vyšší než odolnost samotného klíče, jeho elektroniky.

Technické parametry čipu:

 • rozsah pracovních teplot: -40 +85°C, odolnost proti vlhkosti (lakování)
 • spotřeba energie: vlastní spotřeba čipu průměrně 1uA
 • čas odpojení klíče od baterie: 3 minuty od posledního pohybu
 • čas připojení klíče k baterii: ihned po detekci pohybu
 • 3D pohybový senzor, odpojování záporného pólu baterie, prohlášení o shodě, atest 8SD

Řešení je patentově chráněno, kromě základního principu užití pohybového čidla i mechanické neinvazivní provedení. Patentová ochrana je platná v České republice, na Slovensku a postupně je rozšiřována do dalších států.

Čip je certifikován jako elektronické zařízení a označen značkou shody CE. Ministerstvem dopravy České Republiky bylo vydáno OSVĚDČENÍ o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy vozidla, ATEST 8SD 3696. Mechanická a klimatická odolnost je vyšší než odolnost samotného klíče, jeho elektroniky. Čip byl akceptován pojišťovnou UNIQA. 

Vhodné pro vozy Škoda s bezklíčovým ovládáním:

 • Škoda FABIA III + facelift
 • Škoda OCTAVIA III + facelift
 • Škoda OCTAVIA IV
 • Škoda RAPID facelift
 • Škoda RAPID SPACEBACK facelift
 • Škoda KAROQ
 • Škoda SCALA
 • Škoda KAMIQ

 

 

 

 

S tímto produktem zákazníci nejčastěji kupují...