Doprodej
Akce
-21%
autožárovka PHILIPS HB3 12V 65W P20d WhiteVision ultra - 1 ks
autožárovka PHILIPS HB3 12V 65W P20d WhiteVision ultra - 1 ks

autožárovka PHILIPS HB3 12V 65W P20d WhiteVision ultra - 1 ks

Bělejší světlo vás v noci udrží v pohotovosti, takže si můžete vychutnat příjemnější zážitek z noční jízdy. Více informací

Kód zboží:

9005WHVB1

Hmotnost:

0,03 kg

Skladem 1 ks

379 Kč

299

247 Kč bez DPH

Podrobný popis

Prvotřídní zážitek z jízdy s intenzivním bílým xenonovým efektem.
Výkon světlometů Philips WhiteVision překonává všechny modré žárovky do automobilů na trhu. Jedná se o správnou volbu pro řidiče, kteří chtějí jezdit stylově a zároveň nehodlají obětovat bezpečnost. Žárovky WhiteVision mají teplotu barev xenonových světlometů a stylový bílý vršek: dokonalé pro vylepšení vašich světlometů. Patentovaná potahová technologie 3. generace od společnosti Philips je mistrovský kousek, díky němuž je výrobek WhiteVision prvním světlometem se skutečně bílým světlem.
 
Větší kontrast pro zlepšenou viditelnost a bezpečnější jízdu.
Maximálně bílé světlo s teplotou barev 3 700 Kelvina znamená, že světlomety poskytují lepší odrazy od vodorovného dopravního značení a dopravních značek. Bělejší světlo vás v noci udrží v pohotovosti, takže si můžete vychutnat příjemnější zážitek z noční jízdy.
 
O 60 % více světla na silnici pro maximální viditelnost.
Delší vzor paprsku poskytuje o 60 % více světla a umožní vám na silnici zřetelněji vidět ostatní účastníky silničního provozu. Zlepšuje bezpečnost, protože poskytuje delší čas na reakci na potenciální nebezpečí na silnici.
 
Charakteristika světla:
  • teplota barev: 3 700 K
  • světelný tok: 1095 ± 15
  • životnost  Tc: 400 h
  • homologace pro silniční provoz
  • vyrobeno v Německu
  • cena je za JEDEN kus