autožárovka OSRAM 12V 21W BAU15s (PY21W) - DIADEM CHROME - oranžová

autožárovka OSRAM 12V 21W BAU15s (PY21W) - DIADEM CHROME - oranžová
autožárovka OSRAM 12V 21W BAU15s (PY21W) - DIADEM CHROME - oranžová

Vaše cena:

265

219 Kč bez DPH

Vaše cena v EUR (orientačně):

10,90 EUR

sada

Skladem 6 sada

Kód:7507DC-02B

Váha:

0,03 kg

 

DIADEM PRO čirá směrová světla

Trendem posledních let v konstrukci osobních automobilů je vše zahrnující heslo: !optika volných ploch“ a otvírá světlometům vůdčí úlohu v designu automobilů. Konkrétně jde o zrušení dosavadních krytů světlometů se strukturovaným povrchem a jejich nahrazení novým čirým provedením, kde neruší pohled dovnitř světlometů.

Spolu s tímto vývojem získávají žárovky, vedle své dosavadní, čistě funkční úlohy, ještě druhou funkci, směřovanou na design. Optická harmonie světlometů získává novou dimenzi díky tomu, že žárovky barevně splynou s vnitřkem světlometů. Vedle extravagantních žárovek s postříbřeným vrchlíkem nabízí OSRAM s novými žárovkami pro směrová světla DIADEM  další možnost barevného sladění žárovek a světlometů.


Žárovky pro směrová světla  DIADEM mají ve zhasnutém stavu opalizující povrch, který se minimálně odlišuje od pozadí světlometu. S tím souvisí tzv. efekt „volského oka“ dosavadních žárovek do směrových světel s oranžovým povrchem: teprve za provozu vydává žárovka typické oranžové signální světlo v obvyklé intenzitě.

Žárovky pro směrová světla  DIADEM, odolné proti poškrábání a neobsahující kadmium, jsou proto ideální pro všechny směrové ukazatele (vpředu i vzadu) a jsou alternativou pro řidiče s vysokými estetickými nároky na optiku svého auta.

Nové žárovky DIADEM lze snadno zaměnit za běžné žluté žárovky do směrových světel a jsou povoleny v celé Evropě. A neměli bychom zapomínat na jejich další výhodu, žárovky DIADEM mají dvounásobnou životnost než lakované žárovky v obvyklém provedení

 
Přehled výhod:

  • svítí oranžově jen když blikají, zhasnuté jsou decentně bílé
  • ideální do všech moderních světlometů s čirou optikou
  • také pro optické doladění starších vozů
  • pro všechny směrové ukazatele vpředu i vzadu
  • dvojnásobná životnost ve srovnání se standardními
  • jsou povoleny v celé Evropě

Poslat info známému