autožárovka HB3 12V 60W P20d9005 OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED + 90% více světla

autožárovka HB3 12V 60W P20d9005 OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED + 90% více světla
autožárovka HB3 12V 60W P20d9005 OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED + 90% více světla

Vaše cena:

799

660 Kč bez DPH

Vaše cena v EUR (orientačně):

32,85 EUR

sada

Skladem 1 sada

Kód:9005NBU-HCB

Váha:

0,09 kg

NIGHT BREAKER UNLIMITED - Ideální žárovky pro řidiče, kteří chtějí více světla a jezdit bezpečněji. Díky nově vyvinuté vysoce výkonné spirále a modrému ovrstvení nabízejí žárovky do světlometů řady NIGHT BREAKER UNLIMITED.

Výhody světelných zdrojů OSRAM NIGHT BREAKER® UNLIMITED :

1/ Žárovky OSRAM NIGHT BREAKER® UNLIMITED poskytují o 90 % více světla na vozovce než srovnatelné standardní žárovky. Jejich síla se projevuje především v důležité oblasti 75 až 100 m před vozidlem – ve středu světelného kužele je osvětlení obzvláště jasné a intenzivní. Případné překážky a nebezpečí tak lze rozpoznat o poznání dříve a lépe – a díky tomu je také možná podstatně včasnější reakce.

2/ Lepší viditelnost: o 40 m delší světelný kužel
Žárovky OSRAM NIGHT BREAKER® UNLIMITED se svým o 40 m delším světelným kuželem zajišťují ve srovnání se standardními zářivkami viditelně lepší osvětlení vozovky. Díky tomu je zvláště v kritické zóně, kterou je okraj vozovky, zajištěna lepší viditelnost – další rozhodující bezpečnostní faktor. A v důsledku delšího výhledu je také možná klidnější jízda.

3/ Více bezpečnosti: o 20 % jasnější světlo. Autožárovky OSRAM NIGHT BREAKER® UNLIMITED vytváří o 20 % jasnější bělejší osvětlení ve srovnání se standardními žárovkami. Předměty jsou tak vidět v přirozenějším, barevně věrnějším světle, což je důležité například pro viditelnost výstražného a informačního značení. Příjemnější vnímání světla a zřetelnější kontrasty umožňují neunavující a pohodlnou jízdu. A navíc: modrobílé jasné světlo je atraktivní a nepřehlédnutelné. 1 Ve srovnání se standardními žárovkami; nezávisle na typu.

Bělejší světlo žárovek NIGHT BREAKER UNLIMITED zvyšuje komfort za jízdy, snižuje nebezpečí únavy. Žárovky jsou schváleny pro provoz a lze je nahradit za běžné typy.

* v porovnání s typem NIGHT BREAKER, žárovky s vyšší svítivostí mají kratší životnost než standardní typy.

Poslat info známému