ŽÁROVKA OSRAM-H7 12V 55W NIGHT RACER + 90%

Výprodej
-27%
ŽÁROVKA OSRAM-H7 12V 55W NIGHT RACER + 90%
ŽÁROVKA OSRAM-H7 12V 55W NIGHT RACER + 90%

Původní cena:

549 Kč

Vaše cena:

399

330 Kč bez DPH

Vaše cena v EUR (orientačně):

14,62 EUR

sada

Skladem 2 sada

Kód: 64210 NRP-02B

OSRAM H7 Night Racer - nové výkonné žárovky pro motocykly, představují špičkové osvětlení na dvou kolech.

  • o 90 % více světla na vozovce ve srovnání se standardními žárovkami pro nejvyšší úroveň bezpečnosti
  • o 35 m delší světelný kužel ve srovnání se standardními žárovkami
  • o 10 % bělejší světlo ve srovnání se standardními žárovkami pro neunavující a pohodlné řízení
  • napětí: 12 V
  • výkon: 55 W
  • typ patice: PX26d
  • cena je za OBA kusy
  • akční cena: 399,- Kč


Žárovky Night Racer ozařují silnici více a do větší vzdálenosti než klasické žárovky, takže je s ním možné mnohem dříve zaznamenat překážky na silnici.

Dobré osvětlení je pro motocyklisty nesmírně důležité. Nebezpečí pro představují výmoly a i ty nejmenší překážky na silnici. Za denního světla vidí v přiměřené rychlosti veškeré možné překážky v dostatečném předstihu. V noci ovšem o tom, zda v pořádku dojedou, rozhoduje jejich čelní světlo.

Model Night Racer společnosti OSRAM představuje novou výkonnou motocyklovou žárovku, která svým mimořádně kompaktním vláknem přináší na silnici o 90 % více světla a vytváří o 35 metrů delší kužel než standardní žárovky. S modelem Night Racer je proto možné zaznamenat překážky daleko před sebou. Řidič více času i za vysoké rychlosti. Patentovaná technologie modrého prstence snižuje rozptyl světla například v mlze. Navíc je díky němu kužel světla lépe soustředěný na vozovku. Světlo žárovky je o 10 % bělejší a přirozenější, a proto tolik nenamáhá oči.

Aby společnost OSRAM ještě zvýraznila souvislost svých produktů s motorkami, prodává je v kompaktním balení ve tvaru motorkářské helmy. V této podobě tvoří balení ideální schránku na náhradní žárovku. V zemích, v nichž se musí nejen svítit i přes den, ale také vozit náhradní žárovku, se jedná o ideální příslušenství. Kromě tvaru helmy je navíc balení označené známkou společnosti Schuberth, jedním z předních výrobců helem, z čehož je zřejmé, že model Night Racer je připraven přesně na míru právě motocyklistům. Na trh vstupují v praktickém dvojitém balení. V něm jsou připravené dvě žárovky a volné místo na náhradní žárovku. Žárovku v čelním světle tak můžete vyměnit a přitom mít po ruce i náhradní.

Žárovky Night Racer mají osvědčení, díky kterému se mohou používat na veřejných komunikacích po celé Evropě.

Jsou k dostání ve verzi H4 a H7. Poznáte je snadno podle stříbrného krytu a modré žárovky – ty v čelním světle skutečně nikdo nepřehlédne.

Poslat info známému