WÜRTH - LEPÍCÍ a TĚSNÍCÍ HMOTA SPEED BULL bílá - 290 ml

Novinka
WÜRTH - LEPÍCÍ a TĚSNÍCÍ HMOTA SPEED BULL bílá - 290 ml
WÜRTH - LEPÍCÍ a TĚSNÍCÍ HMOTA SPEED BULL bílá - 290 ml

Určen k lepení dřeva, betonu, kovů, různých pevných plastů apod. Vhodné i pro lepení zrcadel. Díky vysoké počáteční pevnosti a bez tvarových změn je ideální pro rychlé spojení (slepení) výše uváděných materiálů.

Vaše cena:

239

198 Kč bez DPH

Vaše cena v EUR (orientačně):

9,83 EUR

ks

Skladem 2 ks

Kód:5997574849

Váha:

0,53 kg

SPEED BULL je jednosložkový vysoko modulový tmel-lepidlo na bázi MS polymerů. Jakmile je vytlačen, tvrdne v reakci se vzdušnou vlhkostí a vytváří vysoce výkonné, trvale pružné montážní lepidlo s vysokou svislou pevností (vysoká viskozita a vysoká počáteční lepivost).

Výkonný a všestranný lepicí tmel-lepidlo pro všechny práce zahrnující elastické spojování široké řady materiálů, včetně kovů, ocelového plechu (pozinkovaného, pokoveného a natřeného), neopracovaného nebo eloxovaného hliníku, mosazi, mědi, skla, plastů zesílených skelnými vlákny (GRP), dřeva, betonu a různých pevných plastů. Pro použití při elastickém strukturálním spojování v průmyslu (montáž izolovaných panelů, spojování odolné proti vibracím atd.), výrobě automobilů, dopravě (autobusy, karavany, chladírenská vozidla, kontejnery) a námořní přepravě, kde je zapotřebí výkonné elastické lepidlo s vysokou počáteční pevností a rychlým dosažením konečné pevnosti. Není nutno míchat s tvrdidlem. Nemá žádné omezení doby použitelnosti.

Upozornění:

SPEED BULL se může skladovat po dobu 12 měsíců ve svém originálním balení na chladném a suchém místě při 5–25 °C. Skladovací teplota nesmí na delší dobu překročit 25 °C. Uchovávejte v bezpečné vzdálenosti od zdrojů tepla.

Oblast použití výrobku:

Lepení dřeva, betonu, kovů, různých pevných plastů apod. Vhodné i pro lepení zrcadel. Díky vysoké počáteční pevnosti a bez tvarových změn je ideální pro rychlé spojení (slepení) výše uváděných materiálů. Stejně tak je vhodné pro strukturální elastické spojování a lepení různých materiálů vystavených vysokému tepelnému a dynamickému namáhání v dopravním průmyslu. K příkladům použití patří: montáž izolovaných panelů, lepení odolné protivibracím a utěsňování součástí vyrobených z oceli, hliníku, dřeva, plastů zesílených skelnými vlákny (GRP) nebo jiných plastových materiálů a natřených povrchů ve výrobě automobilů, dopravě (autobusy, karavany, chladírenská vozidla, kontejnery) a námořní přepravě.

Návod k použití:

Opracovávané povrchy musí být dokonale čisté, suché a zbavené prachu a mastnoty. Na některých podkladech a v určitých případech použití mohou být vyžadovány základní barvy. SPEED BULL se může přetírat, ale vzhledem k velkému počtu barev a laků dostupných na trhu důrazně doporučujeme provést před použitím test kompatibility. Nátěr na bázi alkydové pryskyřice může prodloužit dobu schnutí.

Technické informace:

Obsah

290 ml

Provedení

Kartuše

Barva

Bílá

Min./max. teplota zpracování

5 40 °C

Min./max. odolnost vůči teplotám

-40 90 °C

Min. pevnost v tahu

3 N/mm²

Prodloužení při přetržení / podmínky

300 % / podle normy DIN 53504

Neobsahuje rozpouštědla

Ano

Poslat info známému