NÁSTĚNNÝ KALENDÁŘ ŠKODA 2020 + ZDARMA časopis SPECIÁL ŠKODA

NÁSTĚNNÝ KALENDÁŘ ŠKODA 2020 + ZDARMA časopis SPECIÁL ŠKODA
NÁSTĚNNÝ KALENDÁŘ ŠKODA 2020 + ZDARMA časopis SPECIÁL ŠKODA

Vaše cena:

199

164 Kč bez DPH

Vaše cena v EUR (orientačně):

7,94 EUR

ks

Skladem 3 ks

Kód: 1111015

  • nástěnný kalendář s vozy Škoda pro rok 2020
  • 13 nádherných vozů Škoda, od veteránů po cabria
  • nástěnný kalendář opět největší rozměry
  • kvalitní papír, fotografie i tisk
  • velikost: A2+, tedy 610 x 480 mm
  • nádherné fotografie nafotil jeden z nejlepších fotografů v ČR Radim Kořínek
  • krásné modelky včetně herečky a moderátorky Evy Decastelo pouze pro Vás s vozy ŠKODA
  • ke kalendáři dostanete ZDARMA časopis ŠKODA speciál

V kalendáři opět najdete ty nejkrásnější a nejzajímavější vozy Škoda. Od stařičké Škoda Tudor a Felicia Roadster, přes Cabrio rarity Garde, Rapid, MTX roadster a MTX cabrio po autobus Škoda 706 RTO-Lux. Čeká vás tedy opravdu výjimečný a originální kalendář.

V čem je nový kalendář výjimečný? Tentokrát se nám povedl opravdový majstrštyk, veterány ŠKODA jsme totiž nafotili s českou celebritou, moderátorkou a herečkou Evou Decastelo. Chcete vidět Evu Decastelo ve stařičké škodovce? Pouze v našem kalendáři.

Na stránkách kalendáře Evu Decastelo doplňují i další krásné modelky Lucie Fuchsová a Sylvia Hunyadyová. Jen kvůli Vám odložily luxusní vozy a značkové oblečení a prohání se na stránkách kalendáře ve "Vašich" veteránech ŠKODA.

Celkem 13 listů A2 + 13 uměleckých fotografií, 13 originálních kousků Škoda. Kalendář na rok 2020 zkrátka neumí nudit. Chcete se o fotografovaných vozech i něco dozvědět? Překlopte celý kalendář na kartonová záda a dočtete se zajímavosti o fotografovaných vozech i majitelích.

Kalendář je jediný na trhu, je originální, je krásný a kalendář na rok 2020 je navíc zatraceně podařený. si jej pověsíte v obýváku, v garáži, na chodbě nebo v práci, vždy se stane terčem pohledů všech vašich kamarádů a návštěv. Zvykněte si na to, že tímhle kalendářem se prostě bude pořád listovat.

Poslat info známému