autožárovka H4 12V 60/55W P43t PHILIPS RACING VISION + o 150 % více světla

autožárovka H4 12V 60/55W P43t PHILIPS RACING VISION + o 150 % více světla
autožárovka H4 12V 60/55W P43t PHILIPS RACING VISION + o 150 % více světla

Vaše cena:

519

429 Kč bez DPH

Vaše cena v EUR (orientačně):

19,89 EUR

sada

Skladem 1 sada

Kód: 12342RVS2

  • autožárovka H4 Racing Vision pro rallye s homologací
  • vysoce odolné křemičité sklo umožňuje zvýšení tlaku v žárovce a tím i vyšší výkon osvětlení
  • žárovky Philips z křemičitého skla (vlákno s teplotou 2 650 °C a sklo s teplotou 800 °C) jsou schopny snést velké teplotní změny
  • všechny žárovky Philips z křemičitého skla jsou potaženy speciálním povlakem pohlcujícím UV záření, který chrání vaši moderní plastovou optiku před škodlivými ultrafialovými paprsky
  • životnost B3 tlumené  vlákno: 100 hodin (testovací napětí 13,2V)
  • životnost Tc tlumené  vlákno: 200 hodin (testovací napětí 13,2V)
  • barva světla: 3600K
  • světelný tok: 1650/1000lm
  • žárovka je schválena pro provoz na veřejných komunikacích
  • cena za dvě žárovky v plastovém boxu

Delší dohled a rychlejší reakce díky jasu většímu o 150 %

Při jízdě v noci potřebujete co nejlepší viditelnost. Čím dále budete jasně vidět, tím rychleji můžete zareagovat na cokoli, co se objeví na cestě. Přední světla Philips RacingVision zlepšují váš dohled díky jasu vyššímu o 150 %. Překážky na cestě rozpoznáte dříve než při použití jiných méně výkonných halogenových lamp. Takže si budete moci užít bezpečnější a příjemnější cestu.

Jasnější světlo pro sportovně založené řidiče

Sportovně založení řidiči očekávají od svých automobilů vyšší výkon. Žárovka Philips RacingVision přináší na silnici o 150 % jasnější světlo a je homologována tak, aby poskytla zábavu v terénu i na cestách.

Jedna z nejjasnějších žárovek pro vynikající světelný výkon

S lepšími a jasnějšími světly se Vám bude na silnicích lépe jezdit. Přední světla Philips RacingVision se svou optimalizovanou geometrií vysoce přesných vláken, plynnou náplní o vysokém tlaku 13 bar, vysoce přesným chromováním a kvalitním sklem UV-Quartz nastavují novou laťku v oboru automobilového osvětlení. Tato přední světla navržená pro výkon a viditelnost umožňují docílit pohodlnějšího, sebejistějšího a zábavnějšího prožitku z jízdy.

Respekt ke standardům vysoké kvality homologace ECE

Produkty Philips jsou na trhu výrobců originálního vybavení (OEM) i na trhu poprodejních služeb považovány za špičku ve své třídě. Naše produkty, vyráběné z vysoce kvalitních materiálů a testované podle nejvyšších specifikací, jsou navrženy tak, aby maximalizovaly bezpečí a pohodlí našich zákazníků při jízdě. Celá škála našich výrobků je pečlivě testována, kontrolována a certifikována (dle norem ISO 9001, ISO 14001 a QSO 9000) podle nejnáročnějších požadavků ECE. Jednoduše řečeno: toto je kvalita, které můžete věřit.

Poslat info známému